Hakkımızda /

Şu an Hakkımızda sayfasında bulunuyorsunuz

Hakkımızda

Firmamızın kuruluş amacı uzun süreli kanal ve kanalizasyon temizleme sistemleriyle birçok alanda faaliyet gösterdigi ve her yeni sezonda daha teknolojik, bir çalışma sistemi ile kapsamlı bir temizlik ve müşteri potansiyelini en üst seviyede tutarak kendisine amaç edinmiş bir firmadır.

Müşterilerimize daha randımanlı bir temizlik kapsamında geri dönebilmek için her dönem tüm kadromuzla yenilenerek ve firmamızı geliştirerek sektörde yer almaya devam etmekteyiz.

Bilindiği üzere kanal temizleme sistemlerinin hijyenik ve kapsamlı bir şekilde temizlenmemesinden kaynaklanan birçok göz ardı edilmeyecek problemler ve sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle baca, davlumbaz, motor ve yağlı kanal temizlikleri işletmenizin güvenliği ve hijyeni açısından büyük önem taşımaktadır.

Manuel bir temizlik kapsamında temizligi yapılan mutfak sistemleri geri dönüşü olmayan zor hatalara ihtimal vermektedir. Yangınlar, çevre kirliliği, yağ akıntıları ve hijyenin bozulması örnekler arasındadır.

Ölmez kanalizasyon temizleme olarak bu sektörde bu tarz sorunları minimum seviyeye indirmek ve sektöre yeni bir boyut kazandırmak için hizmet vermekteyiz.

Ölmez kanalizasyon temizleme olarak sektörümüze yeni bir boyut kazandırmak bizleri onurlandırmaktadır.

Evinizde, ofisinizde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız uzman yardımızdan faydalanın. Tel: (545) 400 00 25